Соковитискач SANA EUJ-707
Фото 6 |
SANA EUJ-707 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANA EUJ-707
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 biała | 2 130 zł |
Sana EUJ-707 Czerwona Wyciskarka Wolnoobrotowa + Książka | 2 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa SANA EUJ-707 biała | 2 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 czerń matowa | 2 190 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 srebrny mat | 2 190 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 chrom | 2 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa SANA EUJ-707 czerwony + prasa do oleju Sana EUJ-7 | 3 130 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →