Sokowirówka SANA EUJ-707
Zdjęcia 6 |
SANA EUJ-707 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SANA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SANA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SANA EUJ-707
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wyciskarka wolnoobrotowa SANA EUJ-707 biała | 2 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 biała | 2 130 zł |
Sana EUJ-707 Czerwona Wyciskarka Wolnoobrotowa + Książka | 2 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa SANA EUJ-707 czerwony + prasa do oleju Sana EUJ-7 | 3 130 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 czerń matowa | 2 190 zł |
Wyciskarka wolnoobrotowa Sana EUJ 707 brąz satynowy | 2 190 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →