Оперативна пам'ять Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE
Samsung M471A2K43EB1-CWE |
|
Дворанговий модуль брендової оперативної пам'яті стандарту SO-DIMM DDR4 ємністю 16 Гб. Призначений для встановлення в компактні та мобільні системи: ноутбуки, нетбуки та miniPC. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. Специфікаціями гарантується стабільна робота модуля з ефективною тактовою частотою 3200 МГц при таймінгах CL22-22-22 при низькій напрузі живлення 1,2 В.
У штатному режимі він забезпечує значну пропускну здатність, рівну 25,6 Гбіт/с, якої цілком достатньо для абсолютної більшості споживчих та ігрових ноутбуків. Виробник заявляє сумісність модуля оперативної пам'яті Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE з мобільними платформами на основі процесорів Intel Core від 6-го до 13-го покоління (для 12-го та 13-го покоління потрібна підтримка) . Крім цього, така пам'ять може успішно використовуватися у складі конфігурацій, заснованих на процесорах AMD Ryzen CPU AMD Ryzen з мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 та Zen 3. Модуль має компактні габаритні розміри та низьке тепловиділення, що дозволяє застосовувати його у щільних та погано вентильованих складальних компонування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE
Samsung M471A2K43EB1-CWE 16GB DDR4 3200Mbps SODIMM New | 222 zł |
Samsung Enterprise SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz M471A2K43EB1-CWE | 199 zł |
Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 3200MHz M471A2K43EB1-CWE - DARMOWY PACZKOMAT OD | 200 zł |
Samsung SO-DIMM 16GB DDR4 2Rx8 3200MHz PC4-25600 M471A2K43EB1-CWE | 198 zł |
SAMSUNG M471A2K43EB1-CWE 16GB DDR4 SODIMM PC4-3200 MEMORY RAM | 180 zł |
Модификації Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb
Ціни на Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43CB1-CTD | від 140 zł | 4 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CTD | від 200 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43DB1-CWE | від 136 zł | 2 пропозиції | ||
Samsung M471 DDR4 SO-DIMM 1x16Gb M471A2K43EB1-CWE | від 180 zł | 5 пропозицій |