USB-флешка Samsung FIT Plus 256 ГБ (MUF-256AB/APC)
Відео 13Фото 9 |
Samsung FIT Plus 256Gb |
|
Ультракомпактний, високошвидкісний і вологозахищений USB Flash накопичувач ємністю 512 Гб із швидкодіючим інтерфейсом USB 3.2 Gen 1. Відрізняється надмалими габаритними розмірами металевого корпусу та вражаюче високою швидкістю читання до 300 Мбайт/с. Наприклад, передача відеофайлу 4K/UltraHD-роздільна здатність об'ємом 5 Гб з цього накопичувача на ПК займе менше 20 сек. При записі накопичувач Samsung FIT Plus 256 ГБ також демонструє гідну швидкодію (до 72 Мбайт/сек).
Такий пристрій ідеально підійде користувачам, які цінують свій час і бажають придбати надійну флешку, яка легко поміститься в маленькій кишені або сумочці. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для перенесення та зберігання великих обсягів даних користувача (документи, таблиці, презентації, фото і відео). Може стати надійним носієм електронного ключа та використовуватись як сховище резервних копій серйозних робочих проєктів.
Завдяки мініатюрним розмірам чудово підійде для мобільного використання з ноутбуками/ультрабуками (мінімально виступає за габарит пристрою, що зводить до мінімуму ймовірність механічного пошкодження). Виробником заявлена повна сумісність із попереднім стандартом інтерфейсу USB 2.0. Корпус накопичувача водонепроникний, ударостійкий, термостійкий (зберігає працездатність після занурення в морську воду на глибину до 1 м на 72 години).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung FIT Plus 256 ГБ
Усі ціни 20 →Napęd flash Samsung Fit Plus 256 GB MUF-256AB/AM | 204 zł |
SAMSUNG Pamięć USB SAMSUNG FIT Plus (2020) 256 GB Szary MUF-256AB/APC Czar | 160 zł |
Samsung FIT Plus - 256GB - USB Stick | 155 zł |
Samsung Pendrive FIT Plus USB3.1 256 GB Gray MUF-256AB/AP SGSAM3256FIT003 | 195 zł |
Pendrive Samsung FIT Plus 2020 256 GB | 144 zł |
Модификації Samsung FIT Plus
Ціни на Samsung FIT Plus |
---|---|---|---|---|
Samsung FIT Plus 64 ГБ | від 57 zł | 20 пропозицій | ||
Samsung FIT Plus 128 ГБ | від 87 zł | 22 пропозиції | ||
Samsung FIT Plus 256 ГБ | від 144 zł | 21 пропозиція |