Підсилювач Rotel RA-1592
Відео 13Фото 5 |
Rotel RA-1592
Тип:інтегральний
Кількість каналів:2
Потужність на канал (8 Ом):200 Вт
Коеф. демпфування:600
Входи:оптичний, USB
Входів RCA:3 пар(а)
Виходи:Pre-Amp
Всі характеристики
Характеристики RA-1592
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotel RA-1592
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rotel RA-1592 MkII + 703 S3 | 25 999 zł |
Rotel RA-1592 MK II + Vela FS408 | 24 999 zł |
Rotel RA-1592 MK II + Vela FS407 | 20 999 zł |
Rotel RA-1592 MK II + Majik 140 | 16 999 zł |
Rotel RA-1592 MkII + 702 S3 | 31 999 zł |
Rotel RA-1592 MkII + 705 S3 | 18 999 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості підсилювача Rotel RA-1592:
- Роз'єм USB (type A) на передній панелі
- Bluetooth USB-адаптер в комплекті
- Роз'єм RJ-45 для підключення до контролера
РекомендуємоПорівняти в таблиці →