Роликові ковзани Rookie X Bump Rollerdisco
Фото 14 |
Rookie X Bump Rollerdisco |
|
Черевик із блискучої тканини з оксамитовою підкладкою.
Модель V2 відрізняється покращеним комфортом та продуктивністю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rookie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rookie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rookie X Bump Rollerdisco
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rookie Bump Rollerdisco Youth Roller Skates Szary EU 34 RKE-SKA-2736 | 270 zł |
Rookie Bump Rollerdisco Youth Roller Skates Szary EU 35 1/2 RKE-SKA-2737 | 270 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 40 1/2 RKE-SKA- | 244 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 34 RKE-SKA-2861 | 244 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 35 1/2 RKE-SKA- | 244 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →