Rolki Rookie X Bump Rollerdisco
Zdjęcia 14 |
Rookie X Bump Rollerdisco |
|
Botki z błyszczącego materiału z aksamitną podszewką.
Model V2 charakteryzuje się poprawionym komfortem i wydajnością.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rookie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rookie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rookie X Bump Rollerdisco
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rookie Bump Rollerdisco Youth Roller Skates Szary EU 34 RKE-SKA-2736 | 270 zł |
Rookie Bump Rollerdisco Youth Roller Skates Szary EU 35 1/2 RKE-SKA-2737 | 270 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 40 1/2 RKE-SKA- | 244 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 34 RKE-SKA-2861 | 244 zł |
Rookie Rollerskates Bump Rollerdisco V2 Trainers Czarny EU 35 1/2 RKE-SKA- | 244 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →