Мангал / барбекю Robens Wayne Grill
Robens Wayne Grill |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Robens Wayne Grill
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WAYNE GRILL grill węglowydrewno opałowe ROBENS 690243 | 276 zł |
Robens Grill turystyczny Robens Wayne Grill | 239 zł |
Robens Wayne Grill turystyczny węglowy 35 cm x 65 cm | 279 zł |
Robens Grill Turystyczny Wayne Grill | 259 zł |
Grill turystyczny Robens Wayne Grill | 259 zł |
Robens Wayne Grill Bbq Szary | 236 zł |