Рюкзак RIVACASE Dijon 5321 15.6 25 л
Фото 42 |
RIVACASE Dijon 5321 15.6 |
|
Рюкзак із загальним об'ємом 25 літрів марки RIVACASE позиціонується в якості рішення для ділових поїздок або відвідування спортзалів (фітнес-клубів). Модель можна віднести до середнього цінового сегменту. Тут використовується метод закриття Rolltop: верхній клапан згортається в рулон, що разом з розташованими тут же стяжками дозволяє гнучко регулювати обсяги. Плюс в основне відділення є ще один доступ: відповідна блискавка розташована збоку, що допоможе дістатися до речей внизу, не витягуючи весь вміст.
Рюкзак RIVACASE Dijon Backpack 5321 15.6 ідеальний для перенесення ноутбука (з діагоналлю дисплея до 15.6 дюйма) і планшета. Спеціальне відділення доповнено м'якими стінками. Зовнішні кишені представлені парою відкритих з боків (для парасольки і пляшки з водою) і переднім на блискавці. Тут найкраще зберігати дрібні аксесуари, на зразок візиток, блокнота і т.д. Для захисту від дощу в комплект поставки включений дощовик. До фішок моделі відноситься наявність ергономічної спинки з вентиляцією, регульованою грудної стяжки, знімного карабіна для зв'язки ключів, петлі для підвішування ліхтарика, і зручних пуллерів блискавки. У продажу зустрічаються дві колірні варіації: синя і бордова.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Купити RIVACASE Dijon 5321 15.6 25 л
RIVACASE Plecak na laptopa 156" 25 l z paskiem na ramię odbijająca światło | 274 zł |
RIVACASE Dijon 5321 15.6" niebieski - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 309 zł |
RIVACASE Dijon 5321 15.6" czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatn | 309 zł |
RIVACASE Dijon 5321 15.6" burgund - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 309 zł |