Роликові ковзани Razor Jetts Mini
Відео 1Фото 6 |
Razor Jetts Mini |
|
Максимальне навантаження - 65 кг. Підходить під дитяче взуття від 30 розмірів та доросле взуття до 40 розмірів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Razor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Razor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Razor Jetts Mini
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Razor Unisex Youth Jetts mini rowery piętowe niebieskie 28-45 25073299 | 130 zł |
Rolki RAZOR Jetts Mini 25073299 (rozmiar 30-40) Czarno-niebieski | 103 zł |
RAZOR wrotki Jetts Mini Blue - 25073299 | 129 zł |
RAZOR wrotki Jetts Mini Pink - 25073261 | 87 zł |
Razor Jetts mini - różowy 25073261 | 100 zł |
Rolki RAZOR Jetts Mini 25073261 (rozmiar 30-40) Czarno-różowy | 129 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →