Душова кабіна Radaway Premium Plus D 75x90 (30433-01-01N)
Фото 12 |
Radaway Premium Plus D 75x90 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Premium Plus D 75x90:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Premium Plus D
Ціни на Radaway Premium Plus D |
---|---|---|---|---|
Radaway Premium Plus D 75x90 | від 1 665 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus D 80x90 | від 1 683 zł | 2 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus D 80x100 | від 1 710 zł | 3 пропозиції | ||
Radaway Premium Plus D 80x120 | від 1 800 zł | 6 пропозицій | ||
Radaway Premium Plus D 90x100 | від 1 800 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →