Літня шина Radar RPX800 205/55 R16 94W
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Radar RPX800 205/55 R16 94W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Radar RPX800 205/55 R16 94W
Ціни на Radar RPX800 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Radar RPX800 205/55 R16 91V | від 337 zł | 1 пропозиція | ||
Radar RPX800 205/55 R16 94V | від 341 zł | 1 пропозиція | ||
Radar RPX800 205/55 R16 94W | від 345 zł | 1 пропозиція | ||
Radar RPX800 205/55 R16 94W Run Flat | від 458 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →