QCY T17
Відео 16Фото 5 |
QCY T17 |
|
Внутрішньоканальні TWS навушники T17 були представлені компанією QCY в 2021 році. Незважаючи на ультрабюджетність, модель отримала характеристики, властиві преміальному сегменту, що робить її привабливою для широкого кола користувачів. Навушники мають лаконічний дизайн, зручну посадку, підключаються по Bluetooth v 5.1, підтримують кодек AAC, збалансовано звучать. 4 мікрофони з системою шумозаглушення ENC забезпечують чітку передачу мови, а режим Low latency mode — низьку затримку звуку, що особливо припаде до душі геймерам і стримерам. Модель оснащена сенсорними кнопками і світлодіодними індикаторами, що допомагають контролювати сполучення з пристроєм і рівень заряду. Навушники QCY T17 показують чудову автономність для своїх розмірів і ціни — до 7.5 ч. А зарядка від кейса дозволяє продовжити її до рекордних 26 годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T17
Усі ціни 27 →QCY bezprzewodowe słuchawki douszne T17 małe słuchawki douszne Bluetooth 5 | 159 zł |
QCY Earphones TWS T17 (Black) | 105 zł |
Qcy T17-Black Słuchawki Bezprzewodowe Tws Bluetooth | 79 zł |
Dokanałowe QCY TWS T17 Czarne SL-BT-QCY-018 | 79 zł |
Słuchawki dokanałowe QCY T17 Czarny | 79 zł |