Powerbank PURO Slim PowerMag MagSafe 4000
Фото 18 |
PURO Slim PowerMag MagSafe 4000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PURO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PURO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PURO Slim PowerMag MagSafe 4000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Puro Slim PowerMag 4000mAh 15W Niebieski | 179 zł |
Powerbank Puro Powerbank bezprzewodowy MagSafe PURO Slim PowerMag 4000mAh | 177 zł |
Puro Slim PowerMag 4000mAh 15W Niebieski | 179 zł |
PURO Slim PowerMag Power Bank – Power Bank indukcyjny 4000 mAh MagSafe (Du | 162 zł |
Puro Slim PowerMag 4000mAh 15W Różowy | 179 zł |
Puro Slim PowerMag 4000mAh 15W Różowy | 179 zł |