Точильний верстат PROMA BKL-1500 150 мм / 375 Вт
PROMA BKL-1500 150 мм / 375 Вт 150 мм / 375 Вт200 мм / 550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROMA BKL-1500 150 мм / 375 Вт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka Proma BKL-1500 | 620 zł |
Szlifierka stołowa PROMA bkl-1500 25450150 | 620 zł |
Proma Szlifierka Dwutarczowa Bkl-1500 PR 25450150 8595105407943 | 619 zł |
Szlifierka kombinowana tarczowo szczotkowa polerka PROMA MBKL-1500 | 669 zł |
Szlifierka stołowa dwutarczowa z lampą PROMA BKL 1500 | 599 zł |
SZLIFIERKA DWUTARCZOWA BKL-1500 | 639 zł |
Модификації PROMA BKL-1500
Ціни на PROMA BKL-1500 |
---|---|---|---|---|
PROMA BKL-1500 150 мм / 375 Вт | від 599 zł | 6 пропозицій | ||
PROMA BKL-2000 200 мм / 550 Вт | від 1 018 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →