Szlifierka stołowa PROMA BKL-1500 150 mm / 375 W
PROMA BKL-1500 150 mm / 375 W 150 mm / 375 W200 mm / 550 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PROMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PROMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PROMA BKL-1500 150 mm / 375 W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka Proma BKL-1500 | 620 zł |
Szlifierka stołowa PROMA bkl-1500 25450150 | 620 zł |
Proma Szlifierka Dwutarczowa Bkl-1500 PR 25450150 8595105407943 | 619 zł |
Szlifierka kombinowana tarczowo szczotkowa polerka PROMA MBKL-1500 | 669 zł |
Szlifierka stołowa dwutarczowa z lampą PROMA BKL 1500 | 599 zł |
SZLIFIERKA DWUTARCZOWA BKL-1500 | 639 zł |
Modyfikacje PROMA BKL-1500
Ceny na PROMA BKL-1500 |
---|---|---|---|---|
PROMA BKL-1500 150 mm / 375 W | od 599 zł | 6 oferty | ||
PROMA BKL-2000 200 mm / 550 W | od 1 018 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →