Ножівка PROLINE 64840
PROLINE 64840 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROLINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROLINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROLINE 64840
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Saw panelowy 400 mm 10tpi prolina PF 64840/ALL | 36 zł |
Pro-Line Piła płatnica 400mm 10TPI - 64840 | 32 zł |
Piła do drewna płatnica PROLINE, 400 mm, 10-Zębów/1', 64840 | 28 zł |
PROLINE Piła Płatnica 400mm 64840 | 28 zł |
Piła płatnica 400mm, ząb hartowany, 10 zębów/cal proline | 28 zł |
Модификації PROLINE 64840
Ціни на PROLINE 64840 |
---|---|---|---|---|
PROLINE 64840 | від 28 zł | 5 пропозицій | ||
PROLINE 64845 | від 32 zł | 5 пропозицій | ||
PROLINE 64850 | від 45 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →