Фонокоректор Pro-Ject Phono Box S2
Відео 8Фото 3 |
Pro-Ject Phono Box S2 |
|
Кнопка активації фільтра Subsonic на задній панелі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Phono Box S2
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Ject Phono Box S2 PHBOXS2BLK | 685 zł |
Pro-Ject Phono Box S2 - Przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC Czarny ✦ SALON ✦ | 719 zł |
Pro-Ject Phono Box S2 - czarny +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów o | 750 zł |
Pro-Ject Phono Box S2 Kolor: Czarny | 790 zł |
Pro-Ject PHONO BOX S2 | Przedwzmacniacz gramofonowy dla wkładek MM/MC | Au | 790 zł |
Pro-Ject Phono Box S2 - srebrny +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów | 750 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →