Фонокоректор Pro-Ject Phono Box E BT
Фото 5 |
Pro-Ject Phono Box E BT |
|
Bluetooth інтерфейс
Вихідний роз'єм mini-Jack
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pro-Ject 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pro-Ject.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pro-Ject Phono Box E BT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pro-Ject Phono Box E BT - biały +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów | 690 zł |
Pro-Ject PHONO BOX E BT Kolor: Biały | 790 zł |
Pro-Ject PHONO BOX E BT | Przedwzmacniacz gramofonowy do wkładek typu MM | | 690 zł |
Pro-Ject PHONO BOX E BT Kolor: Czarny | 790 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →