Ліхтарик Princeton EOS Tactical
Фото 4 |
Princeton EOS Tactical |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Princeton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Princeton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Princeton EOS Tactical
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Princeton Tec Męskie 012383 taktyczne reflektory EOS-TAC-OD oliwkowy drab | 288 zł |
Princeton Tec Quad reflektor taktyczny EOS-TAC-BK | 364 zł |
Princeton Tec EOS Tactical lampa czołowa EOS-TAC-SD | 258 zł |
Princeton Tec EOS Tactical MPLS reflektor LED unisex EOS-NOD-OD brązowo-ol | 426 zł |
Додаткові функції і можливості ліхтарика Princeton EOS Tactical:
- Нахил голови
- Змінні фільтри різних кольорів в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →