Карта пам'яті PNY Performance Plus microSD 32 ГБ (P-SDU32G10PPL-GE)
PNY Performance Plus microSDHC 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PNY Performance Plus microSD 32 ГБ
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PNY Karta pamięci MicroSDHC 32GB P-SDU32G10PPL-GE SFPNYMDG32G10PP | 15 zł |
PNY Performance Plus microSDHC 32GB + Adapter SD RF-SDMIC-PNY-001 | 19 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDHC 32GB P-SDU32G10PPL-GE 49226 | 19 zł |
PNY Karta pamięci MicroSDHC 32GB P-SDU32G10PPL-GE 49226 | 15 zł |
Karta pamięci PNY 32 GB microSD + SD adapter Czarny | 35 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації PNY Performance Plus microSD
Ціни на PNY Performance Plus microSD |
---|---|---|---|---|
PNY Performance Plus microSD 32 ГБ | від 15 zł | 11 пропозицій | ||
PNY Performance Plus microSD 64 ГБ | від 18 zł | 9 пропозицій | ||
PNY Performance Plus microSD 128 ГБ | від 35 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →