USB-флешка PNY Elite Steel 3.1 32 ГБ (FD32GESTEEL31G-EF)
Фото 4 |
PNY Elite Steel 3.1 32Gb 2020 рікUSB 3.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PNY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PNY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації PNY Elite Steel 3.1
Ціни на PNY Elite Steel 3.1 |
---|---|---|---|---|
PNY Elite Steel 3.1 32 ГБ | від 22 zł | 2 пропозиції | ||
PNY Elite Steel 3.1 64 ГБ | від 24 zł | 19 пропозицій | ||
PNY Elite Steel 3.1 128 ГБ | від 40 zł | 12 пропозицій | ||
PNY Elite Steel 3.1 256 ГБ | від 66 zł | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →