Літня шина Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (295/35 R21 107Y) 4059100 | 1 246 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR21 (107Y) XL MGT1 ) 4059100 | 1 183 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR21 (107Y) XL MGT1 ) | 1 198 zł |
Opona Pirelli 295/35R21 P-ZERO (PZ4) S.C. XL 107Y - opony terenowe 175706 | 1 069 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107W | від 1 206 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y | від 1 069 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 295/35 R21 107Y BMW/Mini | від 1 089 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →