Літня шина Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini 285/40 R20 104 Y Alfa Romeo 285/40 R20 108 Y 285/40 R20 108 Y BMW/Mini 285/40 R20 108 Y Mercedes-AMG 285/40 R20 108 Y Seal BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/40 R20 108Y) 3557500 | 1 730 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/40 R20 108Y XL *, Seal Inside ) | 1 756 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/40 R20 108Y XL *, Seal Inside ) 3557500 | 1 735 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 104Y Alfa Romeo | від 1 276 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y | від 1 414 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y BMW/Mini | від 1 093 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Mercedes-AMG | від 1 629 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/40 R20 108Y Seal BMW/Mini | від 1 730 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →