Літня шина Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (285/35 R21 105Y) 3557300 | 1 594 zł |
Opona Pirelli 285/35R21 P-ZERO S.C 105Y SI * XL - opony letnie 35573 | 1 409 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 R21 105Y XL *, Seal Inside ) 3557300 | 1 602 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 285/35 R21 105Y XL *, Seal Inside ) | 1 621 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal
Ціни на Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Alfa Romeo | від 1 272 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y BMW/Mini | від 1 236 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 285/35 R21 105Y Seal | від 1 409 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →