Літня шина Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (245/35 R19 93Y) 2637500 | 1 047 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 245/35 ZR19 (93Y) XL AO ) | 1 064 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 245/35 ZR19 (93Y) XL AO ) 2637500 | 1 052 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y | від 1 047 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y Audi | від 1 035 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y Lamborghini | від 1 208 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 245/35 R19 93Y McLaren | від 1 213 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →