Літня шина Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero (205/45 R17 88Y) 2427300 | 669 zł |
Opona Pirelli 205/45R17 PZERO 88Y XL (*) - opony letnie 24273 | 562 zł |
Pirelli P Zero ( 205/45 R17 88Y XL * ) | 684 zł |
Pirelli P Zero ( 205/45 R17 88Y XL * ) 2427300 | 675 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini
Ціни на Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 205/45 R17 84V Run Flat | від 692 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 205/45 R17 88Y Alfa Romeo | від 609 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 205/45 R17 88Y BMW/Mini | від 562 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →