Мотошина Pirelli Diablo 160/60 R17 69W
Відео 14 |
Pirelli Diablo 160/60 R17 69W 120/70 17 " 58 W 160/60 17 " 69 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Diablo 160/60 R17 69W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Diablo ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) 1430400 | 489 zł |
Pirelli Diablo (160/60 R17 69W) 1430400 | 418 zł |
Pirelli Diablo ( 160/60 ZR17 TL (69W) tylne koło, M/C ) | 504 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Diablo 160/60 R17 69W
Ціни на Pirelli Diablo 160/60 R17 69W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Diablo 120/70 R17 58W | від 364 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Diablo 160/60 R17 69W | від 418 zł | 3 пропозиції |