Всесезонна шина Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H
Відео 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 All Season (225/45 R18 95H) 2814000 | 845 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season ( 225/45 R18 95H XL * ) | 805 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season ( 225/45 R18 95H XL * ) 2814000 | 781 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H
Ціни на Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 91V Run Flat | від 801 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 91V Run Flat Alfa Romeo | від 825 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 91V Run Flat BMW/Mini | від 676 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H | від 781 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/45 R18 95H Run Flat BMW/Mini | від 851 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →