Всесезонна шина Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini
Відео 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini 225/40 R19 93 H RunFlat BMW/Mini 225/40 R19 93 V RunFlat Alfa Romeo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli Cinturato P7 All Season Run Flat (225/40 R19 93H) 2814200 | 1 027 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season Run Flat ( 225/40 R19 93H XL *, runflat ) | 948 zł |
Pirelli Cinturato P7 All Season Run Flat ( 225/40 R19 93H XL *, runflat ) | 978 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini
Ціни на Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93H Run Flat BMW/Mini | від 948 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 All Season 225/40 R19 93V Run Flat Alfa Romeo | від 976 zł | 3 пропозиції |
Рекомендуємо