Літня шина Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal
Відео 13Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE PIRELLI 225/45 R18 95W P7 CINTURATO SEAL INSIDE XL 8019 | 651 zł |
Pirelli Cinturato P7 (225/45 R18 95W) 2435700 | 703 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 225/45 R18 95W XL Seal Inside ) 2435700 | 740 zł |
Opona Pirelli 225/45R18 CINTURATO P7 95 W XL SEAL INSIDE - opony letnie 24 | 603 zł |
Pirelli Cinturato P7 ( 225/45 R18 95W XL Seal Inside ) | 749 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal
Ціни на Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91V Run Flat BMW/Mini | від 690 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W | від 717 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Mercedes-Benz | від 710 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat Alfa Romeo | від 776 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91W Run Flat BMW/Mini | від 780 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 91Y Run Flat BMW/Mini | від 665 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95W Seal | від 603 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat | від 773 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat BMW/Mini | від 873 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/45 R18 95Y Run Flat Mercedes-Benz | від 749 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →