Зубний центр Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX3866
Фото 12 |
Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX3866 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX3866
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Sonicare HX3866/43 Szczoteczka Soniczna Czarny 2 Sztuki | 1 163 zł |
Philips Elektryczna szczoteczka do z?bów Sonicare DiamondClean 9000 HX3866 | 1 241 zł |
Philips Sonicare 9000 Diamondclean 3000 Powerflosser HX3866/41 Zestaw do H | 1 061 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →