Електрична зубна щітка Philips Sonicare 3100 Series HX3671
Фото 13 |
Philips Sonicare 3100 Series HX3671 |
|
Надійна акумуляторна електрична зубна щітка із підтримкою звукової технології для повсякденного використання. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії 2021 зі стандартними функціональними можливостями. Завдяки фірмовій технології Philips Sonicare забезпечує ефективне та дбайливе чищення з легким масажним ефектом. Обладнана довговічним електричним приводом, що створює енергійні механічні коливання звукової частоти, що передаються безпосередньо на щітку стандартної овальної насадки Philips C1 ProResults HX6012.
Її головка забезпечена спеціальною полімерною щетиною, що делікатно діє на зуби/лінію ясен і збиває зубну пасту в активну піну, яка добре проникає у всі важкодоступні місця ротової порожнини. Завдяки такому механізму зубна щітка Philips Sonicare 3100 Series HX3671 забезпечує добротне очищення не тільки зубів, а й міжзубних проміжків. Легкий ефект масажу лінії ясен є чудовою профілактикою запальних захворювань цих м'яких тканин. Щітка обладнана 2-хвилинним таймером Smartimer, що обмежує час процедури. Додаткова функція QuadPacer допоможе вчасно переміщувати голівку щітки для рівномірної обробки ротової порожнини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Sonicare 3100 Series HX3671
Усі ціни 38 →Philips Sonicare 3100 Series Sonic elektryczna szczoteczka do zębów Biały | 167 zł |
Philips Soniczna szczoteczka elektryczna HX3671/14 Czarna HPPHISZHX367114 | 200 zł |
Philips Philips Sonicare 3100 series Szczoteczka soniczna HX3671/13 HX3671 | 249 zł |
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 3100 series HX3671/14 | 230 zł |
Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HX3671/14 czarny AGDM-SZCZ-PHI-193 | 203 zł |