Ліхтарик Philips SFL4003T
Відео 1Фото 2 |
Philips SFL4003T |
|
Чорний ручний ліхтарик виробництва Philips є середнім ціновим сегментом. Він позиціонується як рішення для повсякденного використання, у тому числі застосування в домашніх умовах та під час відпочинку на природі (кемпінги, походи, вилазки вихідного дня). Корпус моделі зроблений з алюмінію, який не боїться корозії та вологи (включаючи опади, тому що відповідає стандарту IPX4), а також має витримати удари та падіння з невеликої висоти.
Ліхтар Philips SFL4003T функціонує на світлодіоді з відбивачем, має єдиний робочий режим, при якому світловий потік досягає 350 люменів, а дальність освітлення складає близько 200 метрів. У комплект поставки включено набір елементів живлення, а саме шість пальчикових батарейок (AA тип). З ними період автономної експлуатації повинен наблизитись до 16 години. А щоб постійно не витрачатися на нові батарейки можна використовувати акумулятори, що перезаряджаються, аналогічного типорозміру. Перед покупкою рекомендуємо враховувати те, що модель важить трохи більше 400 грам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips SFL4003T
Усі ціни 7 →Philips SFL4003T/10 latarka kieszonkowa LED z 6 bateriami AA wchodzą w zak | 99 zł |
Philips SFL4003T/10 - LED Latarka 6xAA P3909 | 146 zł |
Latarka Philips Latarka LED 6xAA, 350 lumenów [H] | 105 zł |
LATARKA TAKTYCZNA ALUMINIOWA 25,6cm PHILIPS | 120 zł |
Latarka Philips LED 6AA 350 lumenów | 99 zł |
PHILIPS Sfl4003T/10 | 99 zł |
Philips Latarka LED 6xAA, 350 lumenów | 111 zł |