Ліхтарик Philips SFL7002T
Philips SFL7002T |
|
Потужний ручний ліхтарик Philips призначений для звичайного повсякденного використання: він знадобиться під час відключень електроенергії, вечірніх прогулянок, походів та відпочинку на природі. Модель складно назвати компактною: довжина корпусу становить 38 см, а загальна вага майже сягає 0.5 кг. Тобто в кишені вона не поміститься, та й у рюкзаку займатиме чимало місця. Зате пристрій розрахований на тривалий термін служби: корпус виконаний із міцного алюмінію, витримує удари під час падіння та не боїться вологи, про що свідчить ступінь захисту IPX4.
Що стосується базових характеристик, Philips SFL7002T може похвалитися високою яскравістю та досить простим керуванням. Він оснащений одним світлодіодом, який забезпечує світловий потік 1200 лм і освітлює об'єкти на відстані до 200 метрів. За керування відповідає одна кнопка, розташована на корпусі під великим пальцем. Для живлення ліхтарику потрібні 6 батарейок типу АА. Стартовий набір входить у комплект поставки - оригінальні батареї здатні забезпечити до 40 годин автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips SFL7002T
Усі ціни 6 →Philips SFL7002T/10 latarka kieszonkowa LED z 6 bateriami AA wchodzą w zak | 133 zł |
Latarka Philips Sfl7002T Led 6Xaa, 1200 Lumenów | 149 zł |
Latarka Philips Profesjonalna latarka Philips SFL7002T/10 (SFL7002T/10) Cz | 153 zł |
Philips Latarka LED 6AA 1200 lumens IPX4 | 160 zł |
Latarka Philips IPX4 LED 6AA 1200 lumenów | 149 zł |
Latarka Philips Sfl7002T Led 6Xaa, 1200 Lumenów | 154 zł |