Проєктор Philips PicoPix Max One
Відео 4Фото 5 |
Довгограючий мультимедійний проєктор з автономним живленням від вбудованого акумулятора ємністю 16500 мАгод, так і від побутової електромережі. Повного заряду вбудованої батареї вистачає на 5-годинний марафон перегляду фільмів та серіалів. При цьому модель видалася компактною та легкою для зручності перенесення. Розміри корпусу становлять 47х134x136 мм, а його вага дорівнює близько 850 г.
Усередині Philips PicoPix Max One встановлена DLP-матриця з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, що підкріплюється світлодіодним джерелом світла з ресурсом понад 30 тис. Модель відображає проекції з розмірами по діагоналі до 120 дюймів і багатою палітрою кольорів (понад 1 млрд відтінків). У розпорядження глядачам люб'язно надаються системи автофокусування та автоматичного виправлення трапецієподібних спотворень, а також функція зворотної проекції (інверсії). Модель оснащується стереодинаміками формату 2х4 Вт, одним USB A і одним USB type C, HDMI-портом з підтримкою ARC, виходом на зовнішню акустику. До речі, через симетричний роз'єм USB type C проєктор вміє ділитися накопиченими енергетичними запасами з мобільними гаджетами.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips PicoPix Max One
Усі ціни 12 →PHILIPS Projektor PHILIPS PicoPix Max One (PPX520/INT) Czarny | 2 799 zł |
Philips PicoPix Max One PJ-PHI-032 | 1 866 zł |
Projektor Philips PicoPix Max One | 1 832 zł |
Projektor PHILIPS PicoPix Max One PPX520INT, 1920x1080, 10000:1d | 3 096 zł |
Projektor Philips Mobile Projector PicoPix Max One Full HD (1920x1080), 45 | 2 870 zł |