Пилосос
Philips Performer Silent FC 8785 (FC8785/09)
Фото 10 |
Philips Performer Silent FC 8785 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Performer Silent FC 8785
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Philips Performer Silent odkurzacz workowy 750W Wyłapywanie 999 kurzu Cich | 1 647 zł |
Philips Performer Silent Odkurzacz workowy FC8785/09 FC8785/09 | 1 389 zł |
Odkurzacz Philips Performer Silent FC8785/09 | 1 145 zł |
Odkurzacz workowy PHILIPS Performer Silent FC8785/09, 650 W | 1 150 zł |
Philips Performer Silent Odkurzacz workowy FC8785/09R1 FC8785/09R1 | 973 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →