Холодильник Philco PSB 401 B чорний
Фото 6 |
Philco PSB 401 B чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Philco PSB 401 B
Ціни на Philco PSB 401 B |
---|---|---|---|---|
Philco PSB 401 W білий | від 555 zł | 1 пропозиція | ||
Philco PSB 401 X нержавіюча сталь | від 555 zł | 2 пропозиції | ||
Philco PSB 401 B чорний | від 499 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →