Об'єктив Pentax 20-40mm f/2.8-4.0 HD DC DA ED WR Limited
Фото 20 |
Pentax 20-40mm f/2.8-4.0 HD DC DA ED WR Limited |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Таємниці маркування об'єктивів PentaxХитросплетіння символів в імені об'єктива є дзеркалом його душі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pentax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pentax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pentax 20-40mm f/2.8-4.0 HD DC DA ED WR Limited
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pentax HD DA 20-40 mm f/28-40 ED obiektyw - czarny 23000 | 3 662 zł |
Obiektyw Pentax HD Pentax-DA 20-40mm f/2.8-4 DC WR Limited (czarny) - Raty | 3 799 zł |
Obiektyw Pentax HD DA 20-40mm f/2,8-4 ED DC WR Limited Black | 4 199 zł |
Додаткові функції і можливості об'єктива Pentax 20-40mm f/2.8-4.0 HD DC DA ED WR Limited:
- Багатошарове покриття HD
- Два колірних варіанти: чорний, сріблястий
РекомендуємоПорівняти в таблиці →