Рюкзак Osprey Talon JR 11 л
Відео 2Фото 15 |
Osprey Talon JR |
|
Велика кількість зовнішніх кишень. Еластичний шнур. Кріплення для шолома. Бічні стяжки. Світловідбивні елементи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Talon JR 11 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Osprey Pakiet turystyczny dla dzieci Talon 11 Jr 10002983AirScape panel tylny z piankowymi grzbietami do wentylacji
Kieszeń organizera na panelu przednim
Uchwyt na górze
Wewnętrzn... щеa kieszeń z siatki
Mocowanie kasku rowerowego LidLock Amazon.plПоскаржитись | 318 zł |
Osprey Talon 14l Backpack CzarnyPlecak Osprey Talon 14L pojawia się, aby zaspokoić potrzeby wędrowców i rowerzystów podczas krótkiej wycieczki, ponieważ zape... щеwnia lekkość, swobodę ruchów, stabilność, wygodę, oddychalność i wystarczającą ilość miejsca na nawodnienie, jedzenie i wodoodporną kurtkę na wypadek nieprzewidziany TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 330 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Talon Jr 11 l cosmic red | WYSYŁKA W 2Plecak Osprey Talon Jr | Rozmiar: OS | Kolor: Czerwony | Taniej o 17% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjona... щеlny sklep sportowy. Sportano.plПоскаржитись | 400 zł |
Plecak turystyczny dziecięcy Osprey Talon Jr 11 l cosmic red | WYSYŁKA W 2 | 400 zł |
Osprey Talon Jr dziecięcy plecak dziecięcy zielony pasek/czarny O/S 100059Tylny panel AirScape łączy formowany wtryskowo arkusz ramy dla struktury, podczas gdy wykrawana pianka zapewnia komfort i prz... щеepływ powietrza, tworząc oddychające, przylegające do ciała uprząż BioStretch i pas biodrowy, z ciągłym owijaniem odcinka lędźwiowego do bioder, utrzymuje plecak bezpiecznie, jednocześnie umożliwiając dynamiczne ruchy nawet w najbardziej technicznym terenie
Zaprojektowany tak, aby był lekki, ze znanymi funkcjami, które pozwolą paczce rosnąć wraz z doświadczeniem, gdy przeżywają większe przygody
Dzięki dopasowanemu do ciała i rozmiarowi dostosowanemu do płci, Talon Jr stawia na lepsze dopasowanie, zapewniając wydajne i ostatecznie bezpieczniejsze poruszanie się na szlakach
Wewnętrzna kieszeń z siatki zapinana na zamek błyskawiczny z klipsem na klucze
Przednia kieszeń z elastycznej siatki Amazon.plПоскаржитись | 353 zł |
Osprey Talon 11l Backpack CzerwonyPlecak Osprey Talon 14L pojawia się, aby zaspokoić potrzeby wędrowców i rowerzystów podczas krótkiej wycieczki, ponieważ zape... щеwnia lekkość, swobodę ruchów, stabilność, wygodę, oddychalność i wystarczającą ilość miejsca na nawodnienie, jedzenie i wodoodporną kurtkę na wypadek nieprzewidziany TrekkinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 316 zł |
Серія Osprey HikingПорівняти в таблиці →
від 762 zł
похідний, 56 л, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, нижній, бічні, на ремені, краб-кишеня, 82x37x31 см, вага 2200 г
від 506 zł
активний відпочинок, 28 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, 59x34x25 см, вага 1000 г
від 399 zł
активний відпочинок, 26 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, вага 730 г
від 565 zł
похідний, 26 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 70x36x25 см, вага 1300 г
від 265 zł
активний відпочинок, 20 л, для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: передній, 48x28x24 см, вага 600 г
від 718 zł
активний відпочинок, 34 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, на ремені, 62x37x33 см, вага 1190 г
від 174 zł
спортивний, 6 л, без відділення для ноутбука, на одну лямку, кишені: передній, 36x22x13 см, вага 200 г
від 480 zł
активний відпочинок, 24 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 56x28x22 см, вага 1000 г
від 397 zł
спортивний, 11 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, 46x25x20 см, вага 900 г
від 674 zł
похідний, для жінок, 38 л, регулювання спинки, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 71x33x29 см, вага 1800 г
від 573 zł
активний відпочинок, 24 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 55x32x22 см, вага 1120 г
від 364 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, жорсткий каркас, виведення під гідратор, кишені: верхній, вага 670 г
від 700 zł
похідний, для жінок, 50 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 65x34x27 см, вага 1400 г
від 600 zł
похідний, для жінок, 30 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 61x28x25 см, вага 1100 г
від 641 zł
активний відпочинок, для жінок, 34 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, на ремені, 57x36x27 см, вага 1400 г
від 647 zł
похідний, для жінок, 48 л, регулювання спинки, бічне відкривання, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, нижній, бічні, на ремені, 71x36x29 см, вага 1900 г
від 676 zł
похідний, для жінок, 36 л, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 68x37x27 см, вага 1400 г
від 541 zł
похідний, 34 л, жорсткий каркас, регулювання спинки, виведення під гідратор, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 61x29x23 см, вага 1100 г
від 556 zł
похідний, для жінок, 28 л, жорсткий каркас, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, на ремені, краб-кишеня, 61x28x25 см, вага 1100 г
від 628 zł
активний відпочинок, 34 л, без відділення для ноутбука, регулювання спинки, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 60x36x27 см, вага 1400 г
Відеоогляди
Review of the Osprey Talon Junior and Tempest Junior kids' backpacks
5 серпня 20216 393 перегляда
New Talon Junior - Explore AGAIN.
26 квітня 20211 843 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 565 zł
спортивний, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, краб-кишеня, 48x22x25 см, вага 800 г
від 330 zł
активний відпочинок, для дітей, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, краб-кишеня, 52x26x22 см, вага 560 г
від 354 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, на ремені, краб-кишеня, 47x23x22 см, вага 660 г
від 323 zł
активний відпочинок, 15 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, на лямці, краб-кишеня, 43x23x12 см, вага 410 г
від 406 zł
спортивний, 12 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 46x27x23 см, вага 800 г
від 323 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, дощовик, кишені: верхній, 50x30x22 см, вага 840 г
від 317 zł
спортивний, для жінок, 8 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, передній, краб-кишеня, 43x22x19 см, вага 490 г
від 314 zł
активний відпочинок, 14 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 47x26x15 см, вага 328 г
від 165 zł
активний відпочинок, для дітей, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, світловідбиваючий, кишені: верхній, 33x38x17 см, вага 300 г
від 270 zł
активний відпочинок, 15 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, 45x27x19 см, вага 400 г
від 259 zł
активний відпочинок, 18 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, краб-кишеня, 49x28x15 см, вага 600 г
від 552 zł
спортивний, 10 л, без відділення для ноутбука, виведення під гідратор, кишені: верхній, передній, нижній, на ремені, 47x22x18 см, вага 640 г