Тепловентилятор Olimpia Splendid Caldostile DT
Olimpia Splendid Caldostile DT термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Caldostile DT
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimpia Splendid Caldostile DT 2000 W 220-240 V Ceramika Wentylator Podgrz | 518 zł |
Termowentylator OLIMPIA SPLENDID Caldostile Dt | 501 zł |
Olimpia Splendid CALDOSTILE DT Termowentylator ceramiczny | 560 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →