Тепловентилятор Olimpia Splendid Caldodesign
Фото 3 |
Olimpia Splendid Caldodesign термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Caldodesign
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimpia Splendid Caldodesign 1800 W 220-240 V Ceramika Wentylator Podgrzew | 130 zł |
Termowentylator OLIMPIA SPLENDID Caldodesign O | 203 zł |
Olimpia Splendid CALDODESIGN O Termowentylator ceramiczny | 221 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →