Тепловентилятор Olimpia Splendid Caldostile D
Olimpia Splendid Caldostile D термостатрегулювання температуритаймерповоротнийпульт ДУ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Caldostile D
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olimpia Splendid Caldostile D 2000 W 220-240 V Ceramika Wentylator Podgrze | 359 zł |
Termowentylator OLIMPIA SPLENDID Caldostile D | 395 zł |
Olimpia Splendid CALDOSTILE D Termowentylator ceramiczny | 446 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →