Рюкзак OGIO No Drag Mach 3 22 л
Фото 5 |
OGIO No Drag Mach 3 |
|
Моторюкзак з пластикової зовнішньої фронтальною частиною для захисту вмісту головного відділення. Комплектується знімним кріпленням для мотошлема.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OGIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OGIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити OGIO No Drag Mach 3 22 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ogio No Drag Mach 3 18l Backpack Czarny 123007.36 | 683 zł |
OGIO PLECAK MOTOCYKLOWY NO DRAG MACH 3 CZARNY P/N: 12300736 | 829 zł |
Ogio Plecak No Drag Mach 3 Black | 849 zł |
Plecak motocyklowy Ogio No Drag Mach 3 | 594 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Ogio Plecak Motocyklowy NO DRAG MACH 3 - PACZKOMAT, | 895 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →