Роликові ковзани NILS Extreme NH10905
Фото 16 |
NILS Extreme NH10905 |
|
Кнопка регулювання розміру.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NILS Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NILS Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NILS Extreme NH10905
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rolki Nils Extreme NH10905 z wymienną płozą regulowane miętowe r. 39-42 | 170 zł |
Łyżworolki regulowane Nils Extreme NH10905 z płozą hokejową - miętowe, Roz | 170 zł |
Łyżworolki dziecięce Nils Extreme NH10905 z wymienną płozą hokejową 4w1 39 | 179 zł |
Nils 4w1 Łyżworolki Rolki Rekreacyjne Łyżwy Wrotki Regulowane 31-34 | 209 zł |
Nils Extreme, Łyżworolki chłopięce, NH10905, 4w1, rozmiar 39-42 | 172 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →