Зимова шина Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Winguard SnowG 3 (205/55 R16 91T) 16531NX | 362 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 205/55 R16 91T 4PR ) | 379 zł |
Nexen Winguard SnowG 3 ( 205/55 R16 91T 4PR ) 16531NX | 368 zł |
Модификації Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T
Ціни на Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91H | від 334 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 91T | від 362 zł | 3 пропозиції | ||
Nexen Winguard Snow G 3 205/55 R16 94V | від 354 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →