Всесезонна шина Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Roadian HTX RH5 235/65 R17 108H
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen Roadian HTX RH5 (235/65 R17 108H) 14399NXK | 481 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 235/65 R17 108H RF 4PR ) | 491 zł |
Nexen Roadian HTX RH5 ( 235/65 R17 108H RF 4PR ) 14399NXK | 485 zł |
Opona osobowa letnia NEXEN 235/65 R17 Roadian HTX RH5 108H Darmowa dostawa | 430 zł |
Nexen ROADIAN HTX RH5 235/65R17 108H | 451 zł |
Opony letnie 235/65R17 108H Roadian HTX RH5 Nexen 2022 | 445 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →