Штативи для селфі NATEC NST-0984
NATEC NST-0984 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NATEC NST-0984
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Selfie stick Natec SF-20W (NST-0984) | 16 zł |
Monopod NATEC Selfie Stick | 17 zł |
Monopod NATEC SF-20W | 18 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →