Літня шина Nankang NA-1 205/55 R16 94V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Nankang NA-1 205/55 R16 94V 205/55 R16 91 W 205/55 R16 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nankang 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nankang.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nankang NA-1 205/55 R16 94V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nankang Econex NA-1 (205/55 R16 94V) JC262 | 219 zł |
Nankang Econex NA-1 ( 205/55 R16 94V XL ) | 293 zł |
Nankang Econex NA-1 ( 205/55 R16 94V XL ) JC262 | 290 zł |
Модификації Nankang NA-1 205/55 R16 94V
Ціни на Nankang NA-1 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Nankang NA-1 205/55 R16 91W | від 419 zł | 3 пропозиції | ||
Nankang NA-1 205/55 R16 94V | від 219 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →