Газонокосарка NAC LP42-300BS-JR
Фото 6 |
NAC LP42-300BS-JR
Двигун:бензиновий
Потужність:1820 Вт, 2.5 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Висота косіння:від 25 мм, до 75 мм
Травозбірник:45 л
Вага:20 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики LP42-300BS-JR
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NAC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NAC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NAC LP42-300BS-JR
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nac New American Concept Kosiarka Spalinowa Czarny/Srebrny 16"/42 cm LP42- | 1 370 zł |
KOSIARKA SPALINOWA NAC LP42-300BS-JR BRIGGS 42 CM | 1 309 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP42-300BS-JR, B&S, 1820 W | 1 449 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP42-300BS-JR Briggs & Stratton 300 Series | 1 370 zł |
Kosiarka spalinowa NAC LP42-300BS-JR Briggs & Stratton 300 Series | Bezpła | 1 370 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →